08.02.2021
Consilier vanzari

NURVIL Rm.Vâlcea, leader regional al pieței și serviciilor auto, distribuitor VOLKSWAGEN, AUDI și SEAT în cadrul rețelei PORSCHE ROMANIA, angajeză:

Consilier vânzări în departamentul Vânzări Autoturisme

PROFILUL CANDIDATULUI
• Studii superioare;
• Solide cunoştinţe în vânzări, experienţa/cunoştinţele în domeniul auto reprezintă un avantaj
• Solide cunoştinţe de limba engleză;
• Capacitate de sinteză, atenţie la detalii
• Aptitudini de comunicare şi relaţionare;
• Răbdare şi atitudine proactivă
• Spirit de echipă, disponibilitate, deschidere spre acumularea de noi cunoştințe.

RESPONSABILITĂȚI / BENEFICII:
• Promovarea ofertei de servicii conform strategiei de vânzări stabilite;
• Vânzarea produselor și serviciilor în conformitate cu standardele şi politicile companiei;
• Negocierea și întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizării acestora;
• Realizarea planului de vânzări lunar/anual stabilit;
• Menţinerea şi creşterea portofoliului de clienţi.                                                                                        Prelucrarea comenzilor

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):

• Salariu atractiv;
• Posiblități de perfecționare profesională;
• Excelente oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe de profesioniști.

Persoanele interesate sunt rugate să depună CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la sediul societății din Rm. Vâlcea, str. Ștrandului, nr.52A, Jud. Vâlcea sau e-mail: hr@nurvil.ro, până la data de 10.03.2021. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postului vizat.