14.12.2020
Mecanic auto / Electrician

Cu peste 200 angajati in 3 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre din Rm.Valcea, sediul Volkswagen, suntem in cautarea urgenta a unui

Electrician auto - Service VW Valcea

Profilul candidatului:

Cerințe electrician:

Studii medii de specialitate
Autorizare în domeniul instalațiilor de înalta tensiune este un avantaj
Vechime de minim 5 ani in domeniul reparatiilor auto (lucrari electrice)
Angajarea anterioara în cadrul unei reprezentanțe auto constituie un avantaj
Disponibilitate la lucrul în echipă, seriozitate şi bună organizare
Disponibilitate pentru cunoaşterea şi aplicarea noutăţilor în domeniul auto.

Responsabilităţi principale

Realizarea lucrărilor de diagnoza electronică pentru autovehicule, împreună cu tehnicianul de diagnoza;
Verificarea, întreținerea și remedierea eventualelor defecțiuni de natură electrică și electronică;
Realizarea lucrărilor de natură electrică si electro-mecanică;

Se ofera: salariu atractiv, training de specialitate, condiţii de muncă la standardele mărcii Volkswagen.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru Rm. Vâlcea, str. Râureni, nr.38, Jud. Valcea, 0250/703630 sau e-mail: eduard.balan@nurvil.ro, până la data de 31.12.2020. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postul vizat.

Nurvil VW