17.11.2021
Altele

NURVIL Rm.Vâlcea, leader regional al pieţei şi serviciilor auto, distribuitor VOLKSWAGEN si AUDI în cadrul reţelei PORSCHE ROMANIA, angajează personal specializat pentru funcţia de :

Inginer Autovehicule Rutiere -Inspector I.T.P.

PROFILUL CANDIDATULUI

  •         Studii superioare tehnice
  •         Certificare în domeniu -Inspector ITP
  •         Permis de conducere categoria B
  •         Experiență într-un post similar minim 2 anI
  •         Cunostințe de utimizare PC (Word, Excel)

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  •          Efectuează inspecțiile tehnice periodice conform RNTR și instrucțiunilor RAR
  •          Respectă programările efectuate
  •          Predă autovehiculul clientului, prezentându-i rezultatele inspecției ITP
  •          Efectuează și menține dovezile inspectiilor efectuate;
  •         Gestioneaza activitatile de autorizare/reautorizare a statiei ITP ( intocmeste dosarul de autorizare RAR, urmareste perioadele de valabilitate pentru: buletinele metrologice si ISCIR aferente statiei ITP);

Persoanele interesate sunt rugate să depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru din Rm. Valcea, str.Strandului, nr.52A, Jud. Vâlcea sau e-mail: hr@nurvil.ro, pana la data de 10.12.2021. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale caror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postului vizat.