14.12.2020
Mecanic auto / Electrician

Cu peste 200 angajati in 3 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca. Pentru consolidarea echipei noastre din Rm.Valcea, sediul Volkswagen, suntem in cautarea urgenta a unui

INSPECTOR TAHOGRAFE - Service VW Valcea

Profilul candidatului:

Cerințe:
Autorizare RAR

Responsabilităţi principale

Realizarea lucrărilor de diagnoza electronică pentru autovehicule, împreună cu tehnicianul de diagnoza;
Verificarea, întreținerea și remedierea eventualelor defecțiuni de natură electrică și electronică;
Realizarea lucrărilor de natură electrică si electro-mecanică;

 Se ofera: salariu atractiv, training de specialitate, condiţii de muncă la standardele mărcii Volkswagen.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru Rm. Vâlcea, str. Râureni, nr.38, Jud. Valcea, 0250/703630 sau e-mail: eduard.balan@nurvil.ro, până la data de 31.12.2020. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postul vizat.

Nurvil VW
240475 Râmnicu Vâlcea
Raureni nr.38
Telefon +40 250 703 630