08.02.2021
Altele

NURVIL Rm.Vâlcea, leader regional al pieţei şi serviciilor auto, distribuitor VOLKSWAGEN, AUDI și SEAT în cadrul reţelei PORSCHE ROMÂNIA, angajează personal specializat pentru funcţia de:

SPECIALIST MARKETING

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Studii superioare
  • Vechime în activitate minim 2 an
  • Abilități foarte bune de comunicare și organizare, orientat spre realizarea obiectivelor propuse, creativitate, originalitate
  • Cunostinte/experienta in marketing online si social media
  • Cunostinte PC, Office, programe editare foto (ex. Corel Draw, Photoshop)
  • Limba starina: engleza avansat
  • Solide cunostinte despre serviciile si produsele promovate, piata, clienti, produse, tendinte, interes pentru evenimentele actuale.

·   RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI:

  • Promovează imaginea organizației prin informarea clienților şi a potențialilor clienți despre activitatea organizației, servicii și produse, direct sau prin intermediul mass-mediei
  • Întocmește planul de marketing
  • Realizează și actualizează periodic calendarul anual de marketing
  • Inițiază, coordonează și implementează campaniile/proiectele/evenimentele de marketing
  • Asigură materialele de promovare a campaniilor conform standardului de marca
  • Comandă materialele necesare desfășurăii campaniilor (cataloage, pliante, postere, liste de prețuri).

Persoanele interesate sunt rugate să depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru din Rm. Vâlcea, str. Ştrandului, nr.52A, Jud. Vâlcea sau e-mail: hr@nurvil.ro, pana la data de 10.03.2021. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postului vizat.

Altele