17.11.2021
Tinichigiu

NURVIL Tg.Jiu, dealer autorizat Volkswagen în cadrul reţelei PORSCHE ROMANIA, angajează în cadrul Departamentului Service, personal specializat în postul de:

Tinichigiu - Service Nurvil Tg.Jiu

Profilul candidatului:

·        vechime în activitatea de tinichigerie - minim 3 ani;
·        experienţă de lucru pentru autovehicule din gama Volkswagen şi alte mărci
·        disponibilitate la lucrul în echipă, seriozitate şi bună organizare;
·        disponibilitate pentru cunoaşterea şi aplicarea noutăţilor în domeniul auto.

Responsabilităţi principale

·        verificarea stării generale a automobilelor clienţilor, determinarea şi documentarea defecţiunilor;
·        executarea de lucrări de  tinichigerie conform standardelor calitative de reparaţie ale mărcii reprezentate;
·        asamblarea accesoriilor maşinii, recondiţionarea parţilor componente;
·        evaluarea gradului de uzură a caroseriei și stabilirea soluției de remediere care să asigure siguranța în circulație.

Se ofera: salariu atractiv, training de specialitate, condiţii de muncă la standardele mărcii Volkswagen.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru din Tg.Jiu, str.Tismana, nr.100, Jud. Gorj sau e-mail: traian.luca@nurvil.ro, până la data de 10.12.2021. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postului vizat.